Kulübümüz Kurucusu ve aynı zamanda Milli Takım Antrenörlüğü yapan Metin GAZOZ 1998 yılında antrenörlüğe başladı.

 

Metin GAZOZ 1991 yılında başladığı okçuluk sporunda çeşitli yurt içi ve yurt dışı müsabakalarda ; Türkiye Birinciliği, Balkan Şampiyonluğu , Golden Arrow Grand Prix takım birinciliği gibi birçok derecelere imza atmıştır. Ülkemizi her alanda sporcu etik ve ahlak değerlerine yakışan, saygılı toplumun saygılı bireyler ile oluşturulabileceği inancıyla temsil etmiş Metin GAZOZ kulübümüz çalışmaları ile hizmetlerine devam etmektedir.

 

Kulübümüzde Metin Gazoz yönetimindeki antrenör kadromuzla yapılan altyapı, temel eğitim ve performans çalışmaları sonucunda , binlerce kişiyi okçuluk sporuna kazandırmış, yüzlerce kişiye Federasyon bünyesinde resmi lisans çıkartıp , 30 sporcumuzu uluslararası okçuluk şampiyonalarında yarışabilir seviyeye getirip , milli olmalarını sağlamış, bunların içerisinden 15 sporcuyu 2. ve 3. kademe antrenör seviyesine getirmiştir. Bu çalışmalar sonucunda sporcularımız birçok ulusal ve uluslararası derecelere imza atmış, çeşitli ödülleri elde etmiştir.

 

Kulübümüz sporcularının elde ettiği Ulusal ve Uluslararası derecelerden bazılarını görmek için BAŞARILARIMIZ   sayfasını ziyaret edebilirsiniz.