NANJING / ÇİN , 2. GENÇLİK OLİMPİYATLARI AĞUSTOS 2014

NANJING / ÇİN , 2. GENÇLİK OLİMPİYATLARI AĞUSTOS 2014

Türkiye degisik branslarda kota alabilen 42 sporcu ile en yuksek katilim sagladi. İdareci , antrenör ve sporcu toplam 72 kisilik bir kafile ile Çin’e çıkartma yapan Türk Milli Takımımız değisik branslarda madalyalari toplamaya basladi.

Mete Gazoz ilk gun sıralama atışlarında 12 . bitirdi. Mix takimda israilli sporcu Maya ile ilk turu gecip elemelere devam ediyor. Bugun bulgar rakibiyli 5/5 berabere kalarak tieybreakte nerkeze en yakin atarak bir ust tura cikip ilk 16 ya İlk gun siralama atislarinda 12 . Bitirdi. Dun mix takimda israilli kizla ilk turu gecip elemelere yarin devam edecekler. Bugun bulgar rakibiyli 5/5 berabere kalarak tieybreakte merkeze en yakin atarak bir ust tura cikip ilk 16 ya kaldi.

Daha sonra yapılan Bronz Madalya atışlarında Hindistanlı Atul Verma’ya geçilerek Olimpiyat 4. oldu. Ayrıca Mete Gazoz organizasyon ekibi ve tüm katılımcılar tarafından kategorisinde en parlak 5 sporcu arasında seçildi.

Kulübümüz idarecileri Meral Gazoz ve Milli hocamız Metin Gazoz tüm ekibi ile ÇİN’de milli takımımız ve sporculara destek için şampiyonaya katıldı.

TEBRİKLER.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beceriler

Gönderildi

12 Ağustos 2014